Mobile Hamburger Menu
İletişime
Geç

Öz Orman Ürünleri

1986 yılında Ankara Siteler’de faaliyet göstermeye başlayan Öz Orman Ürünleri, mobilya sektörüne sağladığı, işlenmiş orman ürünleri tedariği ile önde gelen firmalar arasında yerini almıştır. 35 yılı geride bırakmış olmanın tecrübesi ile üretimde kullanılacak olan makinaların son teknoloji olmasına, ürünlerin müşteri ihtiyaç tespitine göre şekillenmesine, birincil kalite malzeme kullanımına hassasiyet göstermektedir.

Dayanıklı, kullanışlı, modern çizgilere sahip ürünler ile alternatif yaratmaktan çekinmeyen, sektörün dinamiklerini kısa sürede ürünlerine yansıtmakta sayısız başarı elde eden firmamız, mobilya üreticileri tarafından tercih edilirlik sırasında ilkler arasındadır.

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alarak, kalite politikası çerçevesinde her geçen gün gelişmeye ve yenilenmeye devam eden Öz Orman Ürünleri, şirket kültüründe çalışan memnuniyetinden de asla ödün vermemektedir.
Sahip olduğu referanslar ve işbirlikleriyle MDF, MDFLAM, Sunta, Suntalam gibi kırkın üzerinde ürün çeşidiyle birlikte sektörde verdiği kaliteli ve güvenilir hizmetle ön plana çıkmaktadır.


Öz Orman Ürünleri, estetik ve zerafeti kalite ve dayanıklılıkla birleştirerek yaşam alanlarını daha konforlu ve keyifli hale getirir.
Sürdürülebilir yaşama verdiği önemle çevreye duyarlı hizmet prensibini benimsemiş, üretim politikasını bu prensipleri gözeterek uygulamaktadır.
Sektör geliştikçe gelişmekten, ürün çeşitliliği arttıkça bir yenisini eklemekten asla geri kalmayacak, bizi biz yapan müşterilerimize, özen ve hassasiyetle kusursuz ürün geliştirmeye uzun yıllar devam edeceğiz.